Rada społeczna

8. Bp dr Mirosław Milewski
  9. Mgr Leszek Szcząchor
  10. Prof. Janusz Zieliński

Rada Społeczna przy Biskupie Płockim powstała jesienią 2007 roku. Członkowie Rady reprezentują różne środowiska życia naukowego, kulturalnego, samorządowego i społecznego. Rada Społeczna pomaga Biskupowi Płockiemu w diagnozie współczesnych wyzwań społecznych i kulturowych. Jedną z głównych form działalności Rady są oświadczenia, które stanowią próbę oceny konkretnych problemów historycznych, gospodarczych czy bioetycznych.

Oświadczenia Rady Społecznej przy Biskupie Płockim