Personalia - Płock, dnia 5 czerwca 2021 roku

Nominacje księży neoprezbiterów 2021 r.
1. Ks. mgr Dariusz Kozłowski, z dniem 5 czerwca 2021 r. mianowany wikariuszem parafii pw. św. Stanisława BM w Wieczfni Kościelnej.
2. Ks. mgr Bartosz Krzyczkowski, z dniem 5 czerwca 2021 r. mianowany wikariuszem parafii pw. św. Stanisława BM w Mławie.
3. Ks. mgr Kamil Mańkowski, z dniem 25 sierpnia 2021 r. mianowany wikariuszem parafii pw. św. Floriana w Proboszczewicach.
4. Ks. mgr Arkadiusz Ronowicz, z dniem 5 czerwca 2021 r. mianowany wikariuszem parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Gostyninie.
5. Ks. mgr Marcin Siemiątkowski, z dniem 25 sierpnia 2021 r. mianowany wikariuszem parafii pw. Matki Bożej Fatimskiej w Ciechanowie.

Zastępstwa wakacyjne księży neoprezbiterów 2021 r.
1. Ks. mgr Kamil Mańkowski, skierowany na zastępstwo wakacyjne do parafii pw. św. Józefa w Rościszewie, w dniach od 24 czerwca do 8 lipca 2021 r. i od 9 sierpnia do 24 sierpnia 2021 r. oraz do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Płocku, w dniach od 9 lipca do 8 sierpnia 2021 r.
2. Ks. mgr Marcin Siemiątkowski, skierowany na zastępstwo wakacyjne do parafii pw. św. Katarzyny w Gradzanowie w dniach od 1 do 26 lipca 2021 r. oraz do parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Osieku w dniach od 27 lipca 2021 r. do 24 sierpnia 2021 r.

Płock, dnia 5 czerwca 2021 r.

† Piotr Libera
Biskup Płocki