Personalia - Płock, dnia 24 lutego 2020 roku

Nominacja
Ks. dr Paweł Niewinowski, po zakończonym urlopie szabatowym, z dniem 8 marca 2020 r., mianowany wikariuszem parafii pw. św. Józefa w Płocku

Ekskardynacja i inkardynacja
Ks. mgr Grzegorz Marchwiński, decyzją Administratora Apostolskiego Sede Plena ks. kard. Kazimierza Nycza, został ekskardynowany z diecezji płockiej i z dniem 13 grudnia 2019 r., inkardynowany do diecezji Northampton w Wielkiej Brytanii.
Płock, dnia 21 lutego 2020 r.

Ks. Dariusz Rogowski
Notariusz

Płock, dnia 24 lutego 2020 r.
Nr 452/2020