Dekret zatwierdzający nowy Statut Akcji Katolickiej Diecezji Płockiej

Kierując się troską o dobro duchowe katolików świeckich, niniejszym zatwierdzam nowy Statut Akcji Katolickiej Diecezji Płockiej, uchylając jednocześnie dotychczas obowiązujący Statut.
Ufam, że działalność Akcji Katolickiej Diecezji Płockiej będzie się przyczyniać
do rozbudzenia coraz większego zapału apostolskiego wśród wiernych świeckich.
Wszystkim członkom tego stowarzyszenia na owocną działalność, wzywając wstawiennictwa błogosławionego Arcybiskupa Antoniego Juliana Nowowiejskiego, udzielam pasterskiego błogosławieństwa -
Płock, dnia 26 lutego 2020 r.
Nr 501/2020

† Piotr Libera